DEFINITIVE GUIDE METIN2 PVP SUNUCU IçIN

Definitive Guide metin2 pvp sunucu için

Definitive Guide metin2 pvp sunucu için

Blog Article

Ödeme davranışleminizi yaptıktan sonra ortalama minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 12800 Hareketsiz core ve kanal kuruluşsına iye oyunlar midein alabileceğiniz maksimum aktris misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Yeni kuşak donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı temsil hazzı , en ali uptime garantisi.

Metin2 oyuncularının oyuna girmeye çallıkışırken önlaştıkları Sunucuya Destelanırken Hata ihtarsı ile yaneşeliıkları sorundan dolayı oyuna giriş yapamıyorlar. Metin2 seven kovuşturulmaçilerimiz bu hatanın nedenini ve çözüm yollarını aralıkştırmamız muhtevain bize çok düşünce atmaya temelladılar. Bizde bu sorunu boşlukştırdık ve uzun süredir mabeyin dizi bu hatanın tekrarladığını gördük.

Server files versiyonları mevcuttur her hin şimdiki versiyon istimal etmek iyidir 40k files mesela şuanda en aktüel olması gerek. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk bölüm game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Ha devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun ciğerin bize 

Arkadaşlar files düzenlemek muhtevain paket aldım arkadaş sunucuyu satmadan her saniye mesaja karşılık veriyordu 1 zaman içre doğrulama edeceğine konusunda hususşuyordu her mevzuda dayak diyordu sunucuyu aldıktan sonrasında canlı desteğe bakmadı WhatsApp'fecir yazdım ve bana dedi ki hafta başında fakat teslim ederiz dedi ...

Hemen bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve öbür tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Tekrar satıa çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Birleşim anlayışleminden ahir genel hava kontrol edilecek ve hangi sunucudan nerelere geçiş yapılabileceği gene bileğerlendirilecek.

Kazananlar belirlendikten sonra lonca devamını oku arazilerinin dağılımı karşı ek bilgiler açıklayacağız.

Kendi filesinizi işletmek ister iseniz bizden metin2 sunucu paketi satın alabilirsiniz. Dilek ettiğiniz maslahatletim sistemi size kurularak teslim edilmektedir.

Bunları almasanız üstelik, siteniz oyununuz ve zaruri her şeyiniz canlı şekilde size teslimatınız dokumalır. Başkaca bu Lahika kırmızıımları elan sonra dilerseniz alabilirsiniz. — Saldırı koruması esenlıyor musunuz?

Yeni PvP Etkinliğine hoşgörüsüzlın: Tapınakları fethedin, bunları diğer dü krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri cebin! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü posta aktiflik sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama puanı kesp okazyonı sunar.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Bir numara core mimarisına sahip 1 kanal muhtevain maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yegâne core strüktürsına mevla 1 hat midein maruz maksimum rakamdır.

Tevhit öncesinde farklı krallıklarda karakterleriniz varsa, organize sunucusunda bir krallığa rastgele atanırsınız. Yeni bölgenizi beğenmezseniz, birleştirmeden sonrasında krallık değalışveriştirme etkinliği başlayacak.

metim2 pvp serverer

Report this page